top of page
Mechanic Wrench

Iron workers

Jobs available / Oferty pracy dostępne:

  • Iron Worker / Zbrojarz

Please see the descriptions below / Zobacz opisy poniżej:

Iron Worker

Job description:

Steel fixer works. Operation of equipment used in reinforcement and concrete works in prefabrication.

Key requirements:

  • Minimum 2 years of experience in the profession

  • Ability to bind reinforcing steel

  • Knowledge of English

We offer:

  • Icelandic employment contract

  • Competitive salary

  • Workwear and tools available on site

  • Assistance in the handling of all formalities relating to employment

  • Accommodation and transport to and from work

  • Assistance of project coordinator

Zbrojarz

Opis stanowiska:

Prace zbrojeniowe. Obsługa urządzeń stosowanych w pracach zbrojeniowych i betoniarskich na prefabrykacji.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zawodzie

  • Umiejętność wiązania stali zbrojeniowej

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Islandzką umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Odzież roboczą i narzędzia dostępne na miejscu

  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem

  • Zakwaterowanie, transport do i z pracy

  • Opiekę koordynatora projektu

bottom of page