top of page
Mechanic Wrench

Bricklayers

Jobs available / Oferty pracy dostępne:

  • Bricklayer - Plasterer / Murarz - Tynkarz

Please see the descriptions below / Zobacz opisy poniżej:

Bricklayer / Plasterer

Job description:

Comprehensive masonry and plastering work. Performing repairs of walls made of concrete. Prefabrication.

Key requirements:

  • Vocational education.

  • At least 5 years of experience working as a bricklayer / plasterer

  • Good knowledge of English is welcome

  • Driving licence category B

We offer:

  • Icelandic employment contract

  • Competitive salary

  • Workwear and tools available on site

  • Assistance in the handling of all formalities relating to employment

  • Accommodation and transport to and from work

  • Assistance of project coordinator

Murarz / Tynkarz

Opis stanowiska:

Kompleksowe prace murarskie i tynkarskie. Wykonywanie napraw ścian wykonanych z betonu.

Praca na prefabrykacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe.

  • Minimum 5 lat doświadczenia  w pracy na stanowisku murarz / tynkarz.

  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Islandzką umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Odzież roboczą i narzędzia dostępne na miejscu

  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem

  • Zakwaterowanie, transport do i z pracy

  • Opiekę koordynatora projektu

bottom of page